Search results

Assault on Wall Street

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion, Drame, Thriller

Xhimi është një Nju Jorkez që bën një jetë normale, ka një punë ku paguhet mirë dhe një familje që kujdeset për të. Papritmas, çdo gjë ndryshon kur ekonomia bie duke bërë që Xhimi të humbasë gjithçka. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko […]

Tags: , , , , ,

Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion

Kenshin Himura revoltohet kundër të ligut Makoto Shishio, i cili po përpiqet të hedhë poshtë qeverinë e Meixhit. Fati i vendit është në balancë kur Kenshin Himura merr përsëri shpatën të cilën ishte betuar të mos e prekte më kurrë. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare […]

Tags: , , , , ,

No Good Deed

Posted on 21. Dec, 2014 by in Krim, Thriller

Një i dënuar i paqëndrueshëm i cili sapo është arratisur, terrorizon një grua e cila gjendet e vetme me dy fëmijët e saj. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko Direkt 2 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecloud Videoweed Nosupload Nowvideo Uploaded Vidto […]

Tags: , , , , ,

Born to Race: Fast Track

Posted on 19. Dec, 2014 by in Aksion

Deni Kruger është një garues rruge 20-vjeçar i cili luan sipas rregullave të tij. Pasi fiton një bursë në akademinë prestigjioze të garës Korsia e Shpejtë, Deni e gjen veten në garë me disa prej garuesve të rinj më të fortë në botë. Nën tension të vazhdueshëm, një aksident i tmerrshëm e lë Denin pa […]

Tags: , , , , ,

22 Jump Street

Posted on 19. Dec, 2014 by in Aksion, Komedi, Krim

Pas kalimit të shkollës së mesme (dy herë), oficerët Shmid dhe Xhenko përballen me ndryshime të mëdha kur infiltrohen në një universitet vendor. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.7/10 Shiko Shkarko Firedrive Shkarko Direkt Sockshare Shkarko Direkt 1 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecoud Videoweed NosUpload Nowvideo Uploaded Vidto Depositfiles Vidbull – Promptfile – […]

Tags: , , , , ,

I Origins

Posted on 19. Dec, 2014 by in Drame, Fantashkence

Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko Direkt 2 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecloud Videoweed Nosupload Nowvideo Uploaded […]

Tags: , , , , ,

The Retrieval

Posted on 19. Dec, 2014 by in Drame

Nën rrethanat e luftës civile në Amerikë, një djalosh me ngjyrë dërgohet nga pronari i tij në veri . Gjatë kthimit ky udhëtim nuk do të shkojë ashtu siç pritej. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko Direkt 2 V1 Player Movreel Played Uptobox […]

Tags: , , , , ,

Sniper: Legacy

Posted on 16. Dec, 2014 by in Aksion, Thriller

Një vrasës snajperist i çmendur fillon të heqë qafe një e nga një të gjithë shokët e tij të skuadrës dhe Brendon merr vesh që babai i tij është në listën e vrasësit. Ai do të kërkojë të gjëjë vrasësin dhe do të kuptojë që ai ishte karremi. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10 Shiko […]

Tags: , , , , ,

Tell

Posted on 16. Dec, 2014 by in Aksion, Drame, Krim

Ithën Tell është një hajdut i rëndomtë i cili bën një goditje të madhe kur vjedh 1 milion dollarë. Si për ironi të fatit, jeta e tij ndryshon rrënjësisht për keq kur ai zbulon se vjedhja e parave ishte pjesa më e lehtë dhe tani ai duhet t’i ruajë ato para nga partneri i tij, […]

Tags: , , , , ,

Faqja 1 nga 912345...Mbrapa »